Vhodné vône pre Blížencov (21.5. – 20.6.)

Gucci Envy Me

Vzdušné znamenia, sú najcitlivejšie na dýchacie cesty, priedušky aj pľúca. Medzi tieto znamenia patria aj blíženci. Pre tieto znamenia je to veľmi dôležité. Mali by najviac využívať aromaterapiu, vyhýbať sa škodlivým chemickým látkam, ale aj zadymeným miestnostiam.

Pre vzdušné znamenia ako sú blíženci sú dôležité aj dýchacie cvičenia, ktoré keď podcenia môžu si oslabiť dýchacie orgány. Pri nádche alebo chrípke pomáha inhalácia, no a čo sa teda týka vôní, veľmi dbajú na výber toho správneho parfumu, vonnej sviečky, či éterických olejov.

Ženy v znamení Blížencov sú nespútané, nápadité a spoločenské, majú radi nečakané prekvapenia a rôznorodé nápady, hoci aj zvláštne. Dokážu sa rozvášniť a nadchnúť pre mnoho  rôznych vecí a mávajú aj veľmi veľa rôznych záujmov. Ich nálady, pocity, emócie sa nedajú uchopiť len do jedného typu vône.
Oslnia ju citrusové vône , ktoré jej podporia myslenie  a rýchlosť úsudku, avšak hĺbku myšlienkam dodávajú najmä santalové orientálne alebo aromatické esencie. Príjemný pocit sviežosti a čistoty im vyvolávajú vonné tyčinky myrhy.

Parfumy pre ženy v znamení Blíženci

Victoria's Secret Romantic

Blíženci milujú  hravosť, šmrnc a sviežosť. To im ponúka vôňa, Victoria Secret Romantic. Victoria Secret Romantic  je neodolateľná vôňa z lupeňov ruží a teplého pižma. Táto vôňa vás otupí hmlou a dovolí vám snívať aj celý deň.

Naopak, mužský parfum ktorý ju môže oslniť v hravosti , sviežosti a šmrncu  je vôňa Paco Rabanne Invictus je rýdzim elixírom mladosti. Väčšina žien v znamení blíženci priťahujú muži z ktorých cítiť nepremožiteľnosť, mužskú silu a sexappeal. A že je aktívnym jedincom, či už telom alebo dušou. Táto vôňa  práve tieto prednosti zvýrazňuje ešte viac.

Paco Rabanne Invictus

Ženy v tomto znamení môžu oslniť vône ako Gucci Envy Me. Gucci Envy Me je luxusná vôňa,  pre tie ženy v znamení blíženci, ktoré si dokážu život vychutnávať na plno. Calvin Klein Escape so svojou ovocno-kvetinovou esenciou s exotickým nádychom podporia filozofiu intenzívneho života.

Calvin Klein Escape

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.