Trend nechtovej generácie

ARTDECO The Art of Beauty lak na nechty so zrkadlovým efektom

Milujete krásne nechty? Vyskúšajte trendy, ktoré stále nevychádzajú z módy. Ktoré sú dostupné na našom trhu a vyzerá to tak, že sa na trhu udržia ešte naozaj dlho. Stačí si zvoliť už len tu správnu farbu pre vás, a dokonalosť bude na svete.

Termo lak na nechty

Neutíchajúcim trendom vo svete lakov sú aj termo laky. Hlavným dôvodom, prečo sú stále také atraktívne u žien je samotný fakt, že si nemusia každý deň meniť lak na nechtoch, a aj napriek tomu môže byť farba odlišná. Včera bolo zima a dnes teplo? Zaručene sa farba vášho laku zmení. Z vonka ste prišli dovnútra? Bum. Opäť iná farba. Termo lak má dve farby. Prvá je keď je teplo a druhá je keď je zima. Častokrát ide iba o malý odtieň ako napríklad z tmavo červenej na bledo červenú, no na trhu sú dostupné aj tie, ktoré dokážu zmeniť farbu až o nejaký odtieň, napríklad modrú na žltú. A nezabudnite, v prípade, že vaše nechty sú niekde medzi teplom a zimou, farby sa zmiešajú, takže sa dá povedať, že je lak až trojfarebný. Ak vás táto myšlienka zaujala, termo lak môžete nájsť aj pod názvom chameleón laky, ba dokonca ich môžete nájsť aj v dlhotrvajúcich či gélových prevedeniach.

Chrómové nechty

Máte radi eleganciu, lesk, luxus a šmrnc? V takom prípade sú chrómové nechty tie pravé pre vás. Rôzne metalické odtiene boli a sú atraktívne u mladšej ako aj staršej generácie. Tieto nechty sú elegantné a štýlové za každého počasia a pri každej príležitosti. Ba dokonca aj jednoduchý outfit môže byť vo víre chrómu sexy. Pri týchto nechtoch sa dá povedať, že nie sú iba obyčajnými nechtami ale aj šperkom celého outfitu. Chrómové nechty je možné spraviť tak na gélové ako aj akrylové nechty. Stačí si len vybrať tú správnu farbu a odlesk pre vás.

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.