Live Fearlessly – vôňa pre všetky sebavedomé ženy

Mary Kay Live Fearlessly

Mary Kay Live Fearlessly

Na trhu vôní sa nám opäť objavila novinka v krásnom elegantnom obale s ktorou momentálne prišla značka Mary Kay. Reč je o parfúmovanej vode Live Fearlessly.

Táto nová vôňa bola inšpirovaná odvážnymi životným príbehom zakladateľky značky Mary Kay, ktorá už budúci rok dovŕši svoje 55. narodeniny. Verila, že všetky ženy môžu byť neskrotné a odvážne.

Táto vôňa je ladená do hnedo zlatých tónov, pričom má veľmi nepravidelný tvar. Flakón spája priesvitnú farbu, ktorá sa postupne mení na hnedú až zlatistú. V ženách má vyvolať pocit originality a jedinečnosti. Pumpička je v zlatistej farbe a vrchnáčik tohto flakóna má tvar diamantu.

Vôňa Mary Kay Live Fearlessly by mala v žene vyvolať neprekonateľný pocit sebaistoty, pričom sa zakladateľka o túto sebaistotu postarala s vôňami ako taliansky bergamot i zázvor, a toto sú iba horné tóny tejto parfémovej vody. Ďalej sa vaše srdce zamiluje do odvážnej a neskrotnej ruže, konvalinky a orchidey, ktoré by mali v žene vyvolať pocit jedinečnosti a predovšetkým úžasný pocit sebavedomia. Na záver sa môžete tešiť na mäkké drevo a teplé tóny, ktoré sa dokonale zmiešajú s praženými tonkovými bôbmi.

Ak sa pýtate, kto je hlavnou tvárou a nositeľkou posolstva tejto vône, odpoveď je Lynsey Dyer. Lynsey Dyer patrí k freeride lyžiarom, ktorý sa neboja riskovať. Ide o jednu zo žien, vďaka ktorej sa extrémne športy otvorili nie len pre celý svet, ale aj pre ženy. Jej príbeh a posolstvo je zhrnuté do niekoľko minútového videa, pričom v ňom popisuje jej lásku k prírode, odhodlanosť, ženskú krásu ale aj to, koľko úspechu dokázala iba vďaka jej sebavedomiu. Lynsey Dyer taktiež pre ženy s vášnou a lskou k prírode založila organizáciu SheJumps, ktorá podporuje záujem žien všetkých vekových kategórií o pobyt v prírode. Vďaka SheJumps si tak neužijete iba prírodu, no zároveň sa naučíte rozvíjať zručnosti a sebavedomie, ktoré vám príroda môže dať.

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.