Hit tohto leta – Gingham

Hezky nalakované nehty

Hitom leta bude Gingham. Nebojte sa vyskúšať na svojich nechtoch niečo netradičné a trendy, a vyskúšajte si svoje nechty zabaliť do závoja kociek.

Gingham style bol preslávený najmä vďaka Brigitte Bardot, ktorá tento štýl milovala, a dokonca sa v ňom aj vydávala. Ak neviete, kto to je, ide o francúzsku modelku, speváčku, herečku a aktivistku za práva zvierat. Môžete ju poznať najmä zo starších filmov ako je Pohŕdanie, Očarujúci hlupáčik či Babeta ide do vojny.

Teraz sa však tento štýl opäť vracia do ulíc, a to nie len v podobe oblečenia, ale aj trendy nechtov. V súčasnosti je tento motív zdobenia rozšírený po celom svete. Tento vzor je typický najmä pre záhradné opekačky, grilovačky, posedenia či vonkajšie párty s rodinou. Aj z toho dôvodu sa môže zdať, že sa vzor nápadne podobá na výzor záhradných obrusov. Kockované vzory pri záhradných grilovačkách rozhodne nemôžu chýbať. A to si môžete všimnúť aj v amerických filmoch.

Veľkou výhodou tohto nailart trendu je jeho jednoduchosť. Nepotrebujete byť nijako zručný či kreatívny. Na samotnú aplikáciu vám postačí tenký štetec na nechty a trocha trpezlivosti.

Na základnej a zaschnutej vrstve laku je potrebné spraviť dve zvislé a dve vodorovné čiary a vaše gingham nechty sú hotové. Ak však chcete vyskúšať niečo netradičnejšie, môžete zvoliť viac čiar poprípade kombináciu rôznych farieb.

V prípade, že ste však na tento nailart stále tzv. „ľavý“, na trhu sa dajú zohnať vodolepky, ktoré vám tento gingham style vytvoria aj za vás. Kockované tvary tiež môžete nájsť aj na stamping platničkách.

Stačí sa už len rozhodnúť pre jednu z metód a výsledok bude zaručene očarujúci. Ponorte sa do sveta trendu a buďte šik aj v týchto letných dňoch. Vaše kamarátky si tento netradičný look určite všimnú. A ak sa chcete stať kráľovnou grilovacej párty, nechty vám v tom určite dopomôžu. Nebojte sa experimentovať a siahnite po kockách.

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.