Citrusový dezodorant Weleda

Weleda Citrus deodorant

Aj vy patríte k prívržencom prírodnej kozmetiky? Milujete citrusové vône a chcete vyskúšať niečo, čo vás osloví nie len vôňou ale aj starostlivosťou o telo a životné prostredie? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali „áno“, potom vyskúšajte siahnuť po úžasnom citrusovom dezodorante od Weledy.

Certifikáty

Z hľadiska certifikátov a starostlivosti nie len o telo aj prírodu je tento produkt vhodný aj pre vegánov, teda pri ňom neboli použité žiadne živočíšne produkty. Ďalším certifikátom, ktorý získal tento produkt je „True Friend of Natural and Organic Cosmetics“, čo je symbolom Nature produktov. Jej cieľom je zachovať a garantovať vysoké nároky na výrobcov prírodnej a bio kozmetiky. Produkt neobsahuje syntetické parfémy či farbivá, látky vyrobené z ropy, silikónové oleje a ich deriváty, geneticky modifikované zložky, produkt nebol testovaný na zvieratách a v neposlednom rade rastlinné suroviny neboli geneticky modifikované.

Veľkou výhodou samotného obalu je aj jeho priesvitnosť. Môžete si tak neustále kontrolovať, koľko dezodorantu ste minuli, alebo skôr koľko dezodorantu ešte máte, a či si nepotrebujete kúpiť nové balenie.

Aplikace

Ak patríte k ľuďom, ktorý milujú dezodoranty v spreji, tento aplikátor vás taktiež poteší. Sprejový aplikátor však nie je taký, na aký ste zvyknutý. Ide o tzv. rozprašovač. Pre dôkladné deo účinky vám postačia 2-3 streky. A aj keď je cena tohto dezodorantu o čosi vyššia ako tých obyčajných, vydrží vám oveľa dlhšie. Minimálne preto, že je tento rozprašovač oveľa šetrnejší.

Citrusová vôňa je naozaj veľmi príjemná a pekná. Ide totiž o miernu arómu, ktorá sa skladá z éterických olejov zo šupiek citrusových plodov. Tento dezodorant však neovplyvní vaše prirodzené fungovanie pleti.

Weleda Citrus dezodorant

Za jednu z výhod považujem najmä to, že v nás citrusová vôňa vyvoláva pocit spoľahlivosti. Navyše ide o neutrálnu vôňu, ktorá je vhodná tak pre mužov, ako aj ženy. Samotnú vôňu máte možnosť cítiť zhruba pol hodinu po nanesení, no dezodorant účinne pôsobí aj po tejto dobe. Počas letných dní vám postačí aplikovať tento dezodorant 2x za deň, a to ráno a po obede.

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.