Atmosféra Londýna ukrytá v Burberry Her

Burberry Her parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Milujete Londýn alebo len zbožňujete atmosféru veľkomesta? Privoňajte si k novinke Burberry Her a razom sa tam ocitnete.

Srdcom Londýnčanka

Britská značka Burberry bola vždy synonymom elegancie, klasiky a osobitého štýlu. Tento rok je pre ňu významný, a to hneď z dvoch dôvodov. Len nedávno predstavila svetu svoje nové, redizajnované logo a teraz na jeseň pribudla medzi dámske parfémy Burberry výnimočná vôňa s jednoduchým názvom Her. A práve na tejto novinke sa nové logo objavuje po prvýkrát. Samotná vôňa je o žene, ktorá je rodenou Londýnčankou, je na to hrdá a svoje mesto si vychutnáva plnými dúškami. A kto iný by sa mohol stať tvárou vône, ak nie talentovaná modelka a herečka Cara Delevingne, ktorá sa v Londýne narodila.

Mesto, ktoré nikdy nespí

Nová parfumovaná voda Burberry Her zachytáva mladíckeho ducha Londýna. Je pre ženy, ktoré sa vo víre veľkomesta nestratia, naopak, neboja sa vyčnievať z davu. Vedia byť nespútané, hravé, sú za každé dobrodružstvo. Hodí sa na bežné denné nosenie, bude vám príjemným osviežením, keď sa mesto rozpáli počas slnečného letného dňa. A ak sa zamračí, nevadí, jej ovocno-kvetinové tóny vás povzbudia a spríjemnia aj prvé jesenné dni. Preto je na najlepšej ceste zaradiť sa medzi obľúbené parfémy pre ženy od tejto značky.

Jemná, iskrivá a ženská

Čo môžete v tejto novinke ucítiť? Vôňa sa otvára sviežimi a sladkastými tónmi bobuľovitého ovocia. Ak máte rady jahody, černice, maliny a ríbezle, prídete si na svoje. Srdce parfému sa krásne rozvinie do kvetinového spojenia jazmínu a fialky. Gurmánsky zážitok uzatvárajú ambra, pižmo a drevité tóny. Aj vďaka nim je záver a celkový dojem z vône Burberry Her veľmi ženský, hrejivý a podmanivý. Tak čo poviete, máte chuť na malý výlet do Londýna?

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.