Burberry Brit Summer 2012 pre ženy

burberry-brit-summer-2012-toaletna-voda-pre-zeny-odstrek___11

 

Parfum Burberry Brit Summer predstavuje letne sviežu, kvetinovo-ovocnú vôňu pre ženy, ktorá bola inšpirovaná anglickým letom. Parfum Burberry Brit Summer 2012 je limitovaná letná edícia vôní. Je určená pre ženy, ktoré sú sebavedomé, ale skromné​​, a zároveň sú si vedomé svojej jedinečnosti. Ľahká a omamná vôňa spestrí vaše leto a dodá vám to pravé osvieženie.

 

Parfumy značky Burberry dosiahli celosvetový ohlas rovnako ako značka samotná a tešia sa veľkej obľube vďaka svojim klasickým, ale jedinečným vôňam, ktoré sa nesú v duchu elegancie a dokonalého štýlu. Parfum Burberry Brit Summer je odľahčenou verziou pôvodnej vône Brit a prináša iskrivé osvieženie. Vôňa je ľahká ako morský vánok a prináša vlnu letnej pohody. Dizajn parfumu sa nesie v tradičnom duchu značky Burberry vrátane typického kockovaného vzoru.

 

Jemné a ľahké farby poukazujú na charakter vône a zdôrazňujú jej letné prevedenie. Zlatistá tekutina prežiarená slnkom nežne kontrastuje s bielym vzorom. Parfum bol uvedený na trh v roku 2012 v dámskej aj pánskej variante. Vôňa sa otvára neobvykloua ľahko púdrovou arómou, ktorá v sebe nesie kombináciu zeleného čaju, vápna, ľadovej hrušky a zelených mandlí.

 

mandle

 

Zloženie parfumu Burberry Brit Summer 2012 pre ženy

Srdce: mandle, pivonka

Hlava: čaj, hruška, vápnik

Základ: mahagón, jantár, pižmo

Leave a Comment

Rubriky: Novinky, Recenzie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *