Bruno Banani Dangerous

Bruno Bannani je jedna z najznámejších vôní, ktorá spája prijateľnú cenu dostupnú pre všetkých s kvalitou, ktorá je vhodná aj pre náročných zákazníkov. Pre ľudí, ktorí milujú originalitu, krásu, eleganciu a luxus.

V tomto článku sme sa rozhodli povedať vám niečo o vôni Dangerous, ktorá je nie len atraktívna, ale aj veľmi sexi. Ako to už v prípade Bruna Bananiho býva, aj v tomto prípade sa môžeme stretnúť hneď z dvoma variáciami, pričom jedna je určená pre mužov a druhá je určená výhradne pre ženy. Obe tieto vône sú stvorené na chvíľky zvádzania.

Bruno Banani Dangerous for Woman

Bruno Banani Dangerous Woman

Táto vôna bola na trh zavedená o trocha neskôr ako Man, a to v roku 2013.

Vôňa bola vytvorená pre ženy, ktorá milujú zvádzanie a chcú byť dobíjané. Pre ženy, ktoré milujú flirt a neboja sa ukázať samú seba. Pre mladé, ambiciózne ženy s dávkou sexappealu, ktoré vedia čo chcú a neboja si za tým ísť.

Ide o orientálno-kvetinovú vôňu, ktorá vás osloví nezvyčajnou a predovšetkým chutnou hlavou, ktorú tvorí čierna ríbezľa. Tú dotvára jednozložkové srdce tvorené kokosovým mliekom a napokon za základ je považovaná vanilka pravá a heliotrop taktiež známy ako otočník peruánsky.

Bruno Banani Dangerous for Man

Bruno Banani Dangerous Woman

Táto vôňa sa skladá z drevito-korenistých tónov, pričom bola vytvorená pre mladých, atraktívnych a predovšetkým ambicióznych mužov, ktorí milujú zábavu, flirtovanie a ženy. Vôňa má zo seba vyžarovať sexappeal, istotu, sebaistotu, vyrovnanosť, atraktívnosť a taktiež šarm či zmysel pre eleganciu. Vôňa bola inšpirovaná myšlienkou získať ženu bez najmenšej námahy.

Vo vôni najskôr zacítite jemné citrusové tóny, ktoré sa skladajú zo šťavnatého pomaranča, sladkej mandarínky, bergamotu a sviežeho kumquatu. Srdce tejto vône je tvorené korenistými klinčekmi či okoreneného lieskového orecha. V závere sa stretnete s cédrovým drevom, ambrou a fazuľou tonky, ktorá dokonale uzatvára neodolateľnú vôňu.

Leave a Comment

Rubriky: Recenzie

Comments are closed.